خدمات

ریس‌نت

مجموعه ریس نت که تجربه ده سال آموزش رانندگی حرفه ای و مسابقه ای را در کارنامه خود دارد با تحقیق روی مدل های آموزش رانندگی در دنیا، موفق به طراحی سیستم شبیه سازی شده است که تجربه رانندگی در محیط های گوناگون را به کمک سخت افزار و نرم افزارهایی که توسط این استارتاپ طراحی گردیده است به کاربر خود منتقل می کند، در ریس نت شما می توانید با توجه به توانایی خود و سطح رانندگی خود آموزش ببینید. همه افرادی که می خواهند تازه گواهی نامه خود را دریافت کنند می توانند از خدمات و آموزش هایی که توسط اساتید مجرب ریس نت داده می شود بهره برده تا خود را برای رانندگی واقعی آماده سازند. با توجه به اینکه فضای شبیه ساز نزدیک به واقعیت می باشد افرادی که ترس از رانندگی دارند(بر اثر خاطره ای تلخ از یک تصادف و یا دیگر موضوعات) می توانند بر ترس خود با تمرین و آموزش مناسب غلبه کرده و دوباره رانندگی را از سر بگیرند. همچنین ریس نت برای رانندگان حرفه ای پیست نیز برنامه های ویژه ای دارد که با استفاده از شبیه ساز رانندگی موفقیت خود را دو چندان خواهند نمود.

ریس نت سعی دارد تا با استفاده از سخت افزار و نرم افزار مناسب در کنار آموزش کارآمد، سطح رانندگی را در جامعه بالا برده و رانندگانی خوب را تربیت نماید.

ریس‌موبیل

در ریس موبیل که در حقیقت یک ون تجهیز شده به سه دستگاه شبیه ساز رانندگی حرفه ای هست ، امکان برگزاری رویداد های سرگرمی و آموزشی‌، در مدارس ، فرهنگسراها ، پارک ها ، اماکن توریستی و همینطور مراکز آموزش رانندگی وجود دارد . در حقیقت ، ریس موبیل ، یک باشگاه رانندگی حرفه ای (ریس نت) سیار می‌باشد .

ریس‌باکس

یکی از خدمات جدید مجموعه ریس نت، ریس باکس می باشد. ریس باکس سازه ای می باشد که با مساحت حدود 12 متر مربع شامل حداقل 3 شبیه ساز رانندگی است(بسته به نیاز مشتری تا 4 دستگاه نیز امکان نصب دارد). در این باکس علاوه بر شبیه ساز ها تمامی امکانات لازم برای راحتی مخاطب نیز دیده شده است( شامل تهویه مناسب، ضدعفونی اتوماتیک،نور مناسب، دوربین مدار بسته و...). این خدمت می تواند در تمامی محیط های عمومی همچون پارک ها و مراکز تجاری و یا مجتمع های مسکونی مورد استفاده قرار بگیرد. از آن جا که این سازه پیچ و مهره می باشد قابلیت جداسازی و سر هم کردن آن در کمترین زمان ممکن است و همچنین قابلیت جا به جایی آن فوق العاده ساده خواهد بود. مخاطبین نیز می توانند از طریق یک اپلیکیشن ساده نوبت خود برای استفاده را رزرو کرده و از طریق کدی که برای آنها ارسال می شود درب ورودی ریس باکس را در ساعت مقرر خود باز نموده و از امکانات داخل ریس باکس استفاده نمایند.

ریس‌وب

یکی دیگر از خدمات ریس نت بخش مسابقات این مجموعه می باشد که علاوه بر سرگرمی می تواند مخاطبین را جدا از رده سنی آن ها با فضای نرم افزار شبیه ساز آشنا سازد. همچنین با قرار گرفتن در محیط مسابقه و رقابت می توان سطح رانندگی خود را مقایسه نموده و با تمرین زیاد اسن سطح را بالا برد. در ریس وب 3 دسته مسابقه به مخاطبین ارائه می گردد. در اولین دسته بحث رکوردگیری در وب سایت ریس نت مطرح است، مخاطبین با مراجعه به سایت و نصب نرم افزار شبیه ساز رانندگی (LFS) که آموزش های آن در سایت قرار گرفته است (همچنین با کارشناسان می توان تماس گرفت) اقدام به ثبت رکورد خود کرده و در جداول مربوطه ثبت می نمایند. با تمرین زیاد و مکرر می توانند این رکورد را بهبود بخشیده و رتبه خود را بالاتر ببرند.

در دومین مسابقه که لیگ آنلاین نام دارد افراد با توجه به رتبه ای که در جداول سه گانه ریس ثبت نموده اند می توانند در یکی از سه لیگ کشوری ریس نت شرکت کنند. در این لیگ که به صورت آنلاین می باشد؛ مسابقات به صورت فصلی برگزار می شود و جداول لیگ نیز در پایان هر فصل ارائه می گردد.

در سومین مسابقه که به صورت حضوری است مخاطبین با مراجعه به ریس نت نسبت به ثبت رکورد خود اقدام می کنند و در طول یک ماه این رکورد را بهبود می بخشند تا در پایان هر ماه قهرمان مشخص شده و جوایز به صورت نقدی و غیر نقدی تقدیم آن ها می گردد.

ورود/ثبت‌نام