مسابقات

مسابقات حضوری

در این مسابقات شما می‌توانید با حضور در ریس‌نت و ثبت رکوردهاتون و همچنین با بهبود بخشدن این رکورد در طول ماه در مسابقات حضوری ریس‌نت شرکت کنید. شما باید با توجه به قوانین و نیز رعایت مراحل زیر در این مسابقات ثبت‌نام کنید و از هیجان این مسابقات و همچنین جوایز آن لذت ببرید.


1
عضویت در سایت و ثبت‌نام از طریق آن
2
مراجعه به ریس‌نت برای ثبت رکورد
3
30 دقیقه آموزش رایگان در ریس‌نت
4
ثبت اولین رکورد با زدن 5 دور در جاده با ماشین مشخص
5
بهبود تایم (اختیاری)
6
اهدای جوایز نقدی در پایان هر روز و پایان هر ماه

مسابقات آفلاین

در این مسابقات شما بر اساس جاده‌ها و ماشین‌هایی که در جداول اول سایت موجود است رکورد ثبت می‌کنید. این مسابقات همیشگی بوده و شما در هر زمان می‌توانید رکورد خود را بهبود ببخشید. تنها کافی است تا نرم افزار LFS را از سایت دانلود نموده تا به سادگی حتی بدون نیاز به فرمان حرفه‌ای در منزل ثبت رکورد را انجام دهید. اما اگر علاقه‌مند به محیط نزدیک به واقعیت هستید می‌توانید از طریق فروشگاه ریس‌نت فرمان ،پدال‌های حرفه‌ای و صندلی ریس‌نت را تهیه کرده و لذت رانندگی در پیست را از نزدیک حس کنید. تنها کافی است مراحل زیر را برای شرکت در مسابقات دنبال کنید.


1
عضویت در سایت و ثبت‌نام از طریق آن
2
دانلود و نصب نسخه کامل بازی
3
انتخاب ماشین و جاده‌ها بر اساس 3 جدول در سایت
4
ثبت‌نام با مشخصات واقعی هر فرد بر روی پلاک ماشین
5
آغاز رکوردگیری
6
ریپلای بهترین رکورد خود
7
بارگذاری تایم و همچنین فیلم اثبات خود

لیگ آنلاین

در این لیگ که بسیار هیجان‌انگیز است شما می‌توانید به صورت آنلاین با شرکت‌کنندگان دیر مسابقه دهید. همه افرادی که بهترین رکورد خود را در طول ماه‌های گذشته در 3 جدول سایت به ثبت رسانده باشند بر اساس جایگاه‌هایشان در جدول وارد لیگ‌های آنلاین می‌شوند. این لیگ هر فصل برگزار خواهد شد و در 2 ماه اول هر فصل مسابقات هر هفته برگزار شده (8 مسابقه در 2 ماه) و یک ماه استراحت لیگ و اعلام نتایج خواهد بود. در این مسابقات 3 لیگ با دسته بندی حرفه‌ای، لیگ دسته 2 و لیگ دسته 3 خواهد بود که شما بر اساس جایگاه خود در جداول 3 گانه سایت وارد این لیگ‌ها خواهید شد. در پایان هر فصل 3 نفر آخر هر لیگ جایگاه خود را به سه نفر برتر لیگ دسته پایین‌تر عوض خواهند نمود. برای ورود به لیگ آنلاین شما باید مراحل زیر را طی نمایید.


1
عضویت در سایت و ثبت نام از طریق آن
2
دانلود و نصب نسخه کامل بازی و اتصال به سرور مسابقات
3
ثبت رکورد در هر سه جدول سایت
4
مشخص شدن سطح شما
5
شرکت در 8 مسابقه که در طول 2 ماه برگزار می‌شود.
6
ثبت امتیاز بر اساس قوانین FIA
7
اعلام منتخبین لیگ در پایان فصل

ورود/ثبت‌نام