سال نو مبارک

فرا رسیدن سال 96 و آغاز بهار طبیعت را خدمت همه دوستان گرامی تبریک و تهنیت عرض میکنیم .

در سال 96 برنامه ارتقا جایگاه ریس نت ها و تبدیل باشگاههای اتومبیلرانی مجازی  به فضایی علمی و آکادمیک را در نظر داریم .
برنامه های ما در سال 96 در 4 حوزه گسترش میابد .

1- سخت افزار
2- نرم افزار
3- بالابردن سطح علمی ریس نت ها و مدیران آن
4- ایجاد زنجیره قوی ریس نت ها و برگزاری مسابقات منظم

در حوزه سخت افزار ، با استفاده از تکنولوژی های جدید  ، مثل نمایشگرهای واقعیت مجازی و یا نمایشگرهای ابعاد جدید ، و همچنین پلی سیت های فرمول 1 ، اتفاقات جدیدی در ریس نت ها را شاهد خواهیم بود .

در حوزه نرم افزار ، با تست شبیه سازهای جدید و معرفی آن به ریس نت ها ، تعداد شبیه ساز ها و بازی هایی که کاربرد و هیجان مناسب داشته باشند را به 10 نرم افزار و بازی خواهیم رساند .

با تقویت تیم علمی ریس نت و استفاده از متخصصانی که در زمینه آموزش صاحب تجربه هستند ، برنامه های آموزشی تدوین میشود و در اختیار مدیران ریس نت ها قرار میگیرد تا با انتقال این موارد به ریسرها ، شاهد ظهور افراد حرفه ای در باشگاههای مختلف باشیم .

برنامه مسابقات آف لاین و آنلاین با جدیت بیشتر پیگیری میشود و هر ماه حداقل 2 مسابقه در سطوح مختلف برگزار میگردد .

همچنین مسابقات دریفت و درگ و اسلالوم هم در دستور کار میباشد .

با توجه به اهمیت انجام این برنامه ها ، نیاز  شرکت ریس نتها در موارد بالا الزامی است . در همین راستا طرح امتیاز دهی به باشگاهها در نظر گرفته شده است که جزئیات آن به مرور منتشر خواهد شد ، ولی گزارش ماهانه باشگاهها ، شرح فعالیت و مسابقات از جمله موارد آن خواهد بود  و باشگاههایی که نسبت به این موارد بی توجه باشند و  حداکثر 6 ماه ( تا شهریور 96) از برنامه ها و فعالیت آنها بی خبر باشیم ، از حیطه پشتیبانی مجموعه ریس نت خارج خواهند شد .

با کمک همه ، قطعا برنامه های خوبی اجرا خواهد شد و به عنوان یک مجموعه منسجم آموزشی ، مورد تایید فدارسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور قرار خواهیم گرفت .

 

سال خوب و خوشی برای همه دوستان آرزو مندیم .

 

تیم پشتیبانی ریس نت

نظری بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *