ویژگی مدیر ریس نت موفق

مدیریت ریس نت همانند سایر کسب و کارها به ویژگیهای خاصی نیاز دارد .

1- علاقه به کسب و کار نو

1- علاقه به کسب و کار نو

ریس نت یک کسب و کار نو است و درک این مورد و انتقال به کاربران از اهمیت ویژه ای برخوردار است

2- علاقه به کسب و کارهای آموزشی

ریس نت یک فعالیت تفریحی صرف نیست

3- علاقه به رانندگی حرفه ای پیست و ورزشهای موتوری

با توجه به اینکه کاربران ریس نتها علاقه مند به ورزشهای موتوری هستند لازم است مدیر یک ریس نت از اطلاع و مطالعه کافی پیرامون ورزشهای موتوری برخوردار باشد

4- علاقه به فضای اینترنت و سایبری

با توجه اینکه بخش زیادی از فعالیت ریس نت در قالب مسابقات بین باشگاههای اتومبیلرانی مجازی ( ریس نت ) خلاصه میشود نیاز است مدیر ریس نت در فضاهای مربوط به برنامه ریزی این مسابقات ، ازجمله انجمن سایت Lfs.ir یا شبکه های اجتماعی حضور داشته باشد و در به روز کردن فعالیت های ریس نت در وبسایتشان بکوشند .
ضمن اینکه شبیه ساز Live for speed به عنوان پایه فعالیت ریس نت با تنوع خودرویی و پیست بالا حتما نیاز همفکری و کمک گرفتن از سایر مدیران و مجموعه میباشد .

5- ایده پرداز بودن

در زمینه نحوه برگزاری مسابقات ، تعامل با کاربران ، نحوه اداره کردن ریس نت قطعا ایده های خوبی به ذهن یک مدیر خلاق خطور میکند ، این ایده پردازی به سایر اعضا مجموعه نیز کمک  خواهد کرد .

6- پشتکار

مهمترین صفت برای یک مدیر به روز با دانش خلاق و علاقه مند به آموزش بحث پشتکار است ، ریس نت فعالیتی نیست که صرفا با سرمایه گذاری به نتیجه برسد ، ریس نت فعالیتی جنبی کنار یک کار دولتی برای کارمدن نیست که با واگذاری مسئولیت به یک منشی یا همکار آموزش ندیده به هدف نزدیک شود ، ریس نت دلسوز میخواهد و این دلسوزی و پشتکار به کمک مدیر ریس نت جهت رسیدن به اهدافش خواهد رسید .

موفق باشید

رضا اردلان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *